Obchodní manažer – regiony Praha a kraje Liberecký, Ústecký, Plzeňský, Karlovarský

Aktualizováno:

15. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

2000200382

Firma:

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, prosperující firmu s více než 20letou historií v oboru internetových technologií zaměřenou na oblasti veřejných zakázek, hledáme šikovného obchodníka pro regiony Praha a kraje Liberecký, Ústecký, Plzeňský, Karlovarský.

Náplň práce:
* Aktivní prodej firemních softwarových produktů
* Obchodní péče o stávající klienty, osobní kontakt s nimi a jejich rozvoj
* Vyhledávání příležitostí a nových potenciálních klientů
* Tvorba obchodních nabídek
* Realizace a dokumentace obchodních případů
* Plnění plánu obratu

Co od Vás očekáváme:
* Výborné komunikační, obchodní a prezentační dovednosti
* Prozákaznickou orientaci, která dává Vaší práci smysl
* Komunikativnost a schopnost pracovat v týmu
* Excelentní zvládnutí práce na PC, včetně CRM systému, MS Office, Internetu, Outlooku a PowerPointu
* Zodpovědnost, spolehlivost a důslednost
* Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:
* Práci na HPP
* Zajímavou fixní mzdu spolu s neomezenými bonusy
* Možnost sebevzdělání a rozvoje dovedností
* Pestrou náplň práce a možnost setkávat se s řadou zajímavých lidí
* pohodový přátelský kolektiv
* Firemní benefity - stravenkový paušál, mobilní telefon, notebook, firemní akce, teambuildingy, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní/životní pojištění, sick days atd.
* Místo výkonu práce: region Praha, Liberecký, Ústecký, Plzeňský, Karlovarský kraj

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontaktní osoba:
personální konzultant